Ładowanie Wydarzenia

« All Wydarzenia

KURS Spodnie dresowe z lampasami

Lipiec 31.00:00

230zł

Te spodnie mają wiele zalet!

Są przyjemne w szyciu, efektowne z wyglądu i mega wygodne.

Razem z bluzą  z  >>tego kursu << tworzą modny i praktyczny komplet, którym  się zachwycisz i wzbudzisz zazdrość swoich koleżanek.

Jest to kurs dla osób średnio zaawansowanych, które miały już styczność z dzianiną i uszyły swoje pierwsze, proste prace z elastycznych materiałów. Nie jest to odpowiedni dla osób, bezpośrednio po PODSTAWACH SZYCIA. – jeśli potrzebujesz pomocy w doborze kursu dla siebie, skontaktuj się z nami, a doradzimy Ci jak najlepiej wykorzystać nasze kursy do nauki szycia.

Zastosowanie ozdobnych lampasów dodaje im niezwykłego uroku. Możesz stworzyć kilka wersji, zmieniając jedynie szczegóły modelu – zmienić ich długość lub szerokość,  zmienić wykończenie dołu czy kolor lamówki i dodatków.

Na kursie otrzymasz wykrój w wybranym przez siebie rozmiarze. Wybór rozmiaru należy ustalić jak najwcześniej przed terminem kursu, abyśmy mogli przygotować go dla Ciebie.

Dostępne są rozmiary od 34 do 46.

Wykrój, który otrzymasz po kursie, będziesz mogła zastosować na wiele sposobów. Liczy się pomysł i zapał do pracy. Model szytych spodni jest świetnie dopasowany i perfekcyjnie podkreśla figurę. Na pewno będziesz nim zachwycona .

Na kursie nauczysz się:

  • Jak skroić spodnie, zgodnie z zasadami krawieckimi
  • Jakim szwem szyć dzianinę dresową, aby była trwała i estetyczna
  • Jak odpowiednio naszywać lampasy na elastyczną dzianinę
  • Jak wykończyć nogawki i pas w spodniach
  • Wszyjesz lampasy i wykonasz kieszenie boczne

Z kursu wyjdziesz z gotowym, uszytym ubraniem i szablonem w wybranym rozmiarze,  do uszycia kolejnych modeli.

 

Na tym kursie wszystkie materiały otrzymujesz na miejscu – dzianina dresowa w kolorze szarym, wykrój w wybranym rozmiarze, lamówki do wykonania lampasów w kolorach: srebrny lub czarny (do wyboru),  sznurek ozdobny, gumka do paska, końcówki sznurka.

Kurs trwa 6 godz. Koszt 230 zł

Kwota zadatku to 80 zł.

Dane do wpłaty<<

Warunki rezerwacji<<

ZAPISY:

506 490 464

zloty.naparstek@wp.pl

Szczegóły

Data:
Lipiec 31
Czas:
00:00
Koszt:
230zł