FIGI DAMSKIE – kurs online już niebawem

Już niebawem będzie dostępny kurs szycia online, którego tematem przewodnim będzie szycie fig damskich.

UWAGA! Kurs jest dla osób, które opanowały w sposób podstawowy obsługę maszyny i posiadają podstawowe umiejętności krawieckie. Nie jest to kurs dla osób, które nie miały wcześniej styczności z maszyną do szycia. Kurs nie wymaga posiadania owerloka i maszyn specjalistycznych.

To będzie MEGA WYPASIONY kurs, na którym otrzymasz wszystkie wiadomości, podane jak na tacy – szczegółowo, dokładnie i wyczerpująco.

Kurs będzie miał 3 warianty cenowe o różnym zasobie wiedzy, więc samodzielnie możesz zdecydować co chcesz się nauczyć i ile zapłacić.

Co zawiera kurs:

  • Filmy, w których omówiono szczegółowo wszystkie tematy podane w opisie
  • Filmy z ćwiczeniami, jakie należy wykonać przed rozpoczęciem szycia modelu właściwego
  • Materiały pomocnicze w formie PDF, które zbierają w pigułce najważniejsze zagadnienia, aby mieć je zawsze pod ręką
  • Podpowiedzi o materiałach potrzebnych do szycia majteczek i propozycje miejsc do ich zakupu
  • Dodatkowe spotkania LIVE w którym będzie możliwość zadać pytania i uzyskać odpowiedzi
  • Zestaw filmów instruktażowych dodatkowych, zebranych w jednym miejscu dla Twojej wygody. Są to filmy omawiające szycie dzianin, dobieranie igieł, obsługę maszyny
  • Specjalna grupa zamknięta, w której można dzielić się doświadczeniami i problemami podczas szycia majtek. Na tej grupie będę do dyspozycji przez miesiąc od startu kursu, a po tym czasie można się wymieniać wiedzą z uczestnikami kursu
  • Dostęp do kursu będzie przez indywidualne konto i będzie dostęp przez rok od zakupu.
  • Promocja cenowa 25% w dniu ogłoszenia startu kursu, więc warto śledzić grupę Pasjonatki Szycia Grupa Wsparcia i fanpeg Złoty Naparstek – Kursy Szycia

Pierwszy poziom CLASIC – przygotuje Cię solidnie do pracy z dzianiną i pozwoli tworzyć piękne majteczki wykończone podstawową techniką, z uniknięciem błędów i niepowodzeń

Drugi poziom PLUS to umiejętność dodatkowych technik i pracy z trudniejszymi materiałami, aby tworzyć bardziej urozmaicone modele. Dzięki temu wyczarujesz duży wybór wygodnych majteczek o różnych fasonach.

Trzeci poziom PREMIUM daje Ci bardzo szerokie możliwości tworzenia fig , w których będziesz łączyć dzianiny, dodawać wstawki i wymyślać bardziej fantazyjne fasony. To nieograniczone pole do szycia wymarzonych majtek od tych praktycznych, do ozdobnych i wieczorowych.

ZAKUP MATERIAŁÓW:

Zakupu materiałów warto dokonać po starcie kursu i po omówieniu pierwszych zagadnień w filmach instruktażowych. W materiałach pomocniczych otrzymasz szczegółowe wskazówki jakie będą przydatne podczas zakupów, w zależności jaki wariant wybierzesz. Każdy z poziomów wymaga zakupu innych materiałów, aby w pełni wykorzystać kurs i wyciągnąć z niego jak najwięcej wiedzy.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *