Kurs PIERWSZE SPODNIE (DAMSKIE) – najprostsze spodnie dla każdego

Czas kursu 7 godzin 220 zł ( materiały własne), zadatek 70 zł

Ten kurs, to wspaniała okazja do samodzielnego uszycia klasycznych spodni, idealnych na każdą okazję i na każdą porę roku. Ten model jest prosty i odpowiedni dla każdej osoby, która posiada podstawowe umiejętności krawieckie. Nie jest jednak odpowiedni dla osób bezpośrednio po PODSTAWACH szycia. Aby jak najlepiej skorzystać z wiedzy, warto mieć już za sobą inne proste prace – eko torby, worko plecaki, kosmetyczki, poduszki.

Nie musisz się obawiać skomplikowanych kieszeni, zamków, szlufek czy cięć. W tych spodniach przećwiczysz proste zszywanie nogawek, pierwsze doświadczenia z zaszewkami i mało skomplikowane zapięcia. Prosty pasek nie przysporzy Ci kłopotu. Spodnie nie mają też kieszeni, które potrafią sprawić sporo kłopotu początkującym krawcowym.

Ten kurs ma jeden cel – jak najmniejszym wysiłkiem stworzyć praktyczne, modne i przydatne cudeńko, które poprawi nastrój, doda wiary we własne możliwości i radość z własnego dzieła!

Po zdobyciu pierwszych doświadczeń w szyciu spodni, możesz zapełnić swoją szafę wieloma modelami, miksując tkaniny i kolory.

Proste spodnie są rewelacyjne o każdej porze roku. Możesz wykorzystać ulubiony wykrój zarówno latem jak i zimą, zmieniasz jedynie tkaninę i gotowe.

Przed kursem skontaktuj się z nami w celu ustalenia rozmiaru. Na kursie dostępne są szablony w rozmiarach 36- 48. Aby dobrać odpowiedni rozmiar dla Ciebie potrzebujesz zmierzyć swój obwód w pasie i biodrach.

Podczas zajęć otrzymasz wykrój w wybranym przez siebie rozmiarze, a po kursie zabierzesz go do domu. Zabierzesz też ze sobą gotowe, uszyte samodzielnie spodnie.

Dane do przelewu<<

Warunki rezerwacji<<

Zapisy:

506 490 464

skontaktuj się przez facebook

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *