KURS – szycie bielizny (figi damskie)

Na tym kursie nauczysz się pracować z elastycznymi dzianinami, koronkami, taśmami i gumkami. Poznasz sposoby różnych wykończeń, łączenia materiałów i planowania. Kilka technik krawieckich, pozwoli Ci wyczarować piękne figi i wykorzystać zalegające resztki dzianin, koronek, aplikacji.

Czas trwania kursu 4 godziny. Koszt 150 zł.

Wysokość zadatku 50 zł

Bielizna to niezbędny element damskiej garderoby. Znajdziemy ją w szufladzie każdej kobiety. Idealna bielizna to taka, która jest wygodna, piękna i dobrej jakości.

Za bieliznę dobrej jakości, koronkową, zmysłową musimy słono zapłacić.Teraz możesz samodzielnie tworzyć piękne, trwałe i zachwycające figi damskie w różnych wzorach, fasonach i kolorach.

Możesz ją z łatwością uszyć na swojej domowej maszynie wieloczynnościowej, bez użycia specjalistycznego sprzętu. Potrzebujesz jedynie odpowiedniej wiedzy, wykroju i inwencji twórczej.

Przekonasz się, że niewielkim kosztem, możesz stworzyć dużą ilość pięknej bielizny i czuć się wyjątkowo każdego dnia.

Czego nauczysz się na kursie:

  • jak układać szablony na materiałach i koronkach
  • jakie materiały używać do szycia bielizny
  • jakie ściegi wykorzystywać do szycia elastycznych elementów bielizny
  • jak przyszywać gumki bieliźniane
  • odpowiedniej kolejności zszywania
  • jak łączyć różne rodzaje materiałów
  • jak planować wykorzystywanie resztek dzianin
  • jak przerabiać szablony do tworzenia różnorodnych modeli

Wszystkie materiały do uszycia majteczek damskich będą dostępne na miejscu : koronka, dzianina jersey, gumki, lamówki, szablony.

SZYJESZ TYLE MAJTEK ILE ZDĄŻYSZ!

Planujemy uszycie 1 sztuki modelowej oraz możliwość uszycia kolejnych majtek w wybranym rozmiarze, jeśli kursantka zdąży w czasie kursu.

Szyjemy majteczki modelowe. Każda kursantka otrzyma szablon papierowy w rozmiarze 36, dzianinę jersey i wszystkie dodatki do uszycia modelu.

Wykorzystamy w nich technikę wszywania gumki bieliźnianej, pracy z koronką, dobierania ściegów, wykańczania, aby tworzona bielizna była urozmaicona, trwała i piękna.

Jeśli potrzebujesz wykroju na majtki w innych rozmiarach, istnieje możliwość zakupienia szablonów w formacie PDF w rozmiarach 36-44 w cenie 10 zł za model – dostępne dwa modele. ( dostępne tylko dla kursantek kursu stacjonarnego)

Model 1 rozm 36-44 – 10 zł

Model 2 rozm 36-44 – 10 zł

Czas trwania kursu 4 godziny. Koszt 150 zł.

Wysokość zadatku 50 zł

Dane do wpłaty<<

Warunki rezerwacji<<

Kontakt:

tel: 506 490 464

e-mail: zloty.naparstek@wp.pl

Facebook: Złoty Naparstek -Kursy Szycia

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *