Pierwsze warsztaty MAMA SZYJE zostały zorganizowane na prośbę kursantek.
I był to strzał w 10!
Widzę jak potrzebne są takie kursy.
Umiejętność szycia dzieciom jest bezcenna.
Pierwsze warsztaty MAMA SZYJE zostały zorganizowane na prośbę kursantek.
I był to strzał w 10!
Widzę jak potrzebne są takie kursy. Umiejętność szycia dzieciom jest bezcenna.
Dziecięce ubranka są proste w kroju, szyte z dzianin, więc łatwo samodzielnie tworzyć wykroje.
Dużym atutem jest to, że na ich uszycie potrzebujemy małe ilości materiału, więc wykonywanie ich samodzielnie kosztuje znacznie mniej niż kupowanie podobnych ciuszków w sklepie.
Pierwsze kursantki przekonały się, że za niewielkie pieniądze można stworzyć śliczne ciuszki na podstawie ulubionych ubranek dzieci.
Po tym kursie już nigdy nie spojrzysz tak samo na sklepowe półki i wieszaki.
Proste modele za wygórowaną cenę nie będą budziły Twojego zainteresowania.
Zaoszczędzisz pieniądze, miło spędzisz czas, a co najważniejsze, będziesz dumna ze swojej pracy.
Wiele razy wzbudzisz zazdrość wśród innych mam, ponieważ sama zaprojektujesz ciuszki według własnego pomysłu.
Na kursie były mamy i babcia małych dziewczynek. Wspólnie tworzyły ciuszki na podstawie przyniesionych modeli, jednak kolory i dodatki były wyborem każdej z pań 🙂
Szycie z rodziną i koleżankami ma wiele zalet. Można wymieniać się pomysłami, wykrojami, a nawet dzianinami , a dzięki temu mieć jeszcze większe możliwości tworzenia.
Osoby obecna na kursie były początkujące, ale nie przeszkodziło im to w uszyciu pięknych ciuszków.
Nauki było sporo.
Podstawa obsługi maszyny, tworzenie wykrojów z własnych ubranek, odpowiednie układanie na tkaninie i krojenie. I na koniec szycie krok po kroku wybranych modeli.
Przyjemnie pracować z osobami, które mają chęć nauki i zapał do pracy. Wiele pytań świadczy o zainteresowaniu i chęci zdobywania wiedzy.
Ania, Patrycja i Ewelina to trzy zdolne kobiety i z przyjemnością mogę powiedzieć, że jestem z nich dumna.
Teraz liczę na ich dalszy rozwój i tworzenie kolejnych ubrań swoim córeczkom 🙂
Obejrzyj zdjęcia z warsztatów i zobacz jakie cudeńka możesz szyć razem z nami 🙂
Jeśli masz pytania lub chcesz zapisać się na kurs, skontaktuj się z nami 🙂
506 490 464
zloty.naparstek@wp.pl