Poranne warsztaty – domowe szycie.

Specjalna oferta dla osób, które mają wolny czas w ciągu dnia i chcą go wykorzystać na szlifowanie swoich umiejętności krawieckich. Ranne warsztaty mają niższą cenę za godzinę, są cykliczne, dają dużo cennej wiedzy i uczą przydatnych technik krawieckich.

Zapłata za warsztaty za całe warsztaty z góry. Zajęcia odbywają się raz w tygodniu i trwają 3 godziny. Wszystkie materiały są wliczone w cenę. Warunkiem ruszenia warsztatów jest zapis 4 osób. Jeden cykl warsztatów trwa 2 miesiące.

Na tych warsztatach zdobędziesz dużo nowych umiejętności :

 • fartuszek kuchenny – lamówki, pliski, szwy ozdobne, kokardki, tunele wywijane, marszczenie, podwijanie specjalną stopką, prawidłowe upinanie szpilek
 • rękawica kuchenna – lamowanie, wywracanie, zszywanie warstw, dodatki na szwy, nacinanie łuków
 • ściereczki do kuchni – ściegi ozdobne, aplikacje, wykańczanie brzegów, podklejanie flizeliną, szycie przy krawędzi, specjalistyczne stopki do maszyn, wykańczanie rogów
 • zazdrostki z falbanką – praca z delikatną tkaniną, marszczenie, troczki i paski, wykańczanie krawędzi, marszczenie, pliski i lamówki
 • poszewki na poduszki – planowanie dodatków na szwy, krojenie, ważne zagadnienia krawieckie związane z krojeniem tkanin, stopka do zamków krytych, wszywanie zamka krytego, używanie linijek i prowadników
 • literki ozdobne – zszywanie otworów, zapasy na szwy, nacinanie, wywracanie, precyzyjne szycie -sposoby i triki krawieckie, regulacja ściegów maszynowych, umiejętne używanie wypełnienia, techniki szycia najtrudniejszych liter,szycie szwem ręcznym krytym

Wszystkie poznane techniki krawieckie można potem zastosować w wielu pracach krawieckich, szyjąc ubrania, ozdoby, maskotki i wiele innych prac według uznania. Zajęcia odbywają się w kameralnych grupach, co umożliwia pomoc każdej kursantce na każdym etapie nauki. Po tych zajęciach wychodzisz z większą pewnością w szyciu i obsłudze maszyny.

Na warsztatach pracujemy z tkaninami. Uczymy się podwijać, lamować, marszczyć, robić dziurki do guzików, szyć po łukach, wykorzystywać lamówki skośne, używać różnych stopek maszynowych.

Zasady warsztatów:

 • Zapłata za warsztaty z góry – wpłacasz 480 zł za całość – 24 godziny nauki , przed rozpoczęciem pierwszych zajęć w miesiącu.
 • Brak obecności na zajęciach nie wiąże się ze zwrotem kosztów, ani przekładaniem ich na kolejny termin.
 • Opuszczenie zajęć wiąże się z opuszczeniem nauki danego tematu.
 • Szyjemy z tkanin dostępnych na zajęciach. Istnieje możliwość przyniesienia własnych materiałów, jednak nie wiąże się to z obniżeniem ceny za warsztaty.
 • Na warsztatach szyjemy modele, więc może to być model zazdrostki, poszewki itp, a nie obszycie okien w mieszkaniu pod konkretny wymiar lub kolor.
 • Celem warsztatów jest zdobycie jak największej ilości wiedzy, więc osoby szyjące wolniej będą miały zadanie dokończyć w domu procesy, których nie zdążyły na warsztatach. Będzie to miało na celu prowadzenie jak najbardziej efektywnej nauki dla całej grupy.

Dane do przelewu<<

Warunki rezerwacji<<

Zapisy:

506 490 464

skontaktuj się przez facebook

2 thoughts on “Poranne warsztaty – domowe szycie.

 1. Dzień dobry,
  W jakich dniach mają odbywać się warsztaty? Interesuje mnie wzięcie udziału, jednak ranne zajęcia interesują mnie tylko w weekendy.
  Pozdrawiam

  1. Dzień dobry. Wszystkie warsztaty wpisane są w grafiku. Poranne są w styczniu zaplanowane na poniedziałki. W weekendy są planowane inne kursy w rannych godzinach i nie ma miejsca na te zajęcia cykliczne.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *