Prezent dla babci i dziadka

Jeśli masz ochotę na obdarowanie bliskich prezentami tworzonymi samodzielnie, to mam dla Ciebie kilka propozycji, które możesz wykorzystać w swojej pracy.

Wykorzystaj wykroje oraz filmy z instrukcją szycia, aby łatwo i przyjemnie stworzyć wiele ciekawych dzieł krawieckich.

Kliknij na zdjęcia i sprawdź szczegóły każdego produktu

Kosmetyczka AFRODYTA

Kosmetyczka Afrodyta

Ma owalny kształt, stabilną podstawę i dużo miejsca na kobiece skarby. Znajdziesz tu wykrój w 3 rozmiarach i film ze szczegółową instrukcją szycia.

——————————————————————————————————————–

Kosmetyczka FAMA

Kosmetyczka FAMA.

Kosmetyczka ma praktyczny, rozszerzony kształt na górze, co jest wygodne podczas użytkowania. Znajdziesz u mnie wykrój w 3 rozmiarach i film ze szczegółową instrukcją szycia.

———————————————————————————————

Fartuszek z falbanką

Fartuszek pełen uroku

Taki prezent uciesz każdą panią domu. Niebanalny wzór i urocze wykończenia sprawią, że każda kobieta poczuje się w nim wyjątkowo. To świetny prezent na wiele okazji. U mnie znajdziesz wykrój w dwóch rozmiarach i wypunktowaną instrukcję etapów szycia.

——————————————————————————————————-

Tulipany

Tulipany z materiału

Bukiet własnoręcznie uszytych tulipanów nie tylko zachwyci babcię i dziadka, ale tez będzie przypominać o Tobie przez cały rok. Te kwiaty nigdy nie więdną i są przepiękną ozdobą . Podaruj własnoręcznie uszyte kwiaty z sercem i pasją.

—————————————————————————————————————–

Mucha ozdobna

Ta mucha to prawdziwy rarytas dla eleganckiego mężczyzny. Możesz ją uszyć w ulubionych kolorach i wzorach. Dziadek będzie zachwycony Twoimi zdolnościami i przypomni sobie o Twoim upominku zawsze, gdy sięgnie po swój uroczy dodatek. Podaruj muchę uszytą z sercem i pasją.

——————————————————————————————————————

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *