Prezenty szyte samodzielnie

Jeśli masz ochotę na obdarowanie bliskich prezentami tworzonymi samodzielnie, to mam dla Ciebie kilka propozycji, które możesz wykorzystać w swojej pracy.

Wykorzystaj wykroje oraz filmy z instrukcją szycia, aby łatwo i przyjemnie stworzyć wiele ciekawych dzieł krawieckich.

Kliknij na zdjęcia i sprawdź szczegóły każdego produktu

Kosmetyczka Afrodyta

Ma owalny kształt, stabilną podstawę i dużo miejsca na kobiece skarby. Znajdziesz tu wykrój w 3 rozmiarach i film ze szczegółową instrukcją szycia.

Kosmetyczka FAMA.

Kosmetyczka ma praktyczny, rozszerzony kształt na górze, co jest wygodne podczas użytkowania. Znajdziesz u mnie wykrój w 3 rozmiarach i film ze szczegółową instrukcją szycia.

Nerka ATENA

Nerka ma dwie komory zapinane na zamek. Świetny prezent dla osób, które lubią mieć pod ręką najpotrzebniejsze drobiazgi. Znajdziesz tu wykrój w 3 rozmiarach i szczegółową instrukcję szycia.

Nerka HERA

Nerka ma jedną komorę, zapinana jest na zamek. Świetny prezent dla osób, które lubią mieć pod ręką najpotrzebniejsze drobiazgi. Znajdziesz tu wykrój w 4 rozmiarach i szczegółową instrukcję szycia.

Worko plecak HASE

Worko plecak z uszkami i ogonkiem króliczka, to marzenie wielu dziewczynek. Spraw radość dziecku i wyczaruj ten piękny plecaczek. Znajdziesz tu wykrój w 3 rozmiarach.

Worko plecak LAPIN

Ten worko plecak ma urocze uszy, ogonek i łapki, a dodatkowo posiada praktyczną komorę zapinaną na zamek. Spraw radość dziecku i wyczaruj ten piękny plecaczek. Znajdziesz tu wykrój w 3 rozmiarach.

Konik na patyku LEO

Taki konik to dla wielu dzieci wspaniała okazja do ruchu i super zabawy. Pobudza wyobraźnię i zabiera w świat przygód. Uszyj dziecku w wymarzonym kolorze i podaruj radość. Tutaj znajdziesz wykrój z instrukcją wykonania.

Poduszki Zwierzaczki

Poduszki w kształcie zwierzaków to świetny upominek dla każdego dziecka. Masz do wyboru aż 8 zwierzaczków, wybierz jeden ulubiony lub wyczaruj wszystkie i podaruj dzieciom radość. Tutaj znajdziesz wykroje i filmy ułatwiające szycie poduszek.

Poduszka kaktus

To poduszka inna niż wszystkie. Stanowi oryginalną ozdobę pokoju, wprowadzając orientalne klimaty. U mnie znajdziesz wykrój i film z instrukcją szycia.

Wąż MARS

Ten wąż to wielozadaniowa maskotka. Może być przytulanką, sensoryczną zabawką, poduszką, ochraniaczem i spełniać wiele innych wymyślonych funkcji. U mnie znajdziesz wykrój w dwóch rozmiarach oraz wypunktowaną instrukcję kolejności zszywania.

Stonoga EMMA

Ta stonoga to wielozadaniowa maskotka. Może być przytulanką lub sensoryczną zabawką. U mnie znajdziesz wykrój oraz wypunktowaną instrukcję kolejności zszywania.

Literki szyte

Literki szyte, to wspaniała ozdoba do pokoju dziecka. Możesz własnoręcznie wykonać imię dziecka i zachwycić bliską Ci osobę. U mnie znajdziesz 3 modele literek do wyboru i filmy ze szczegółową instrukcją szycia.

Fartuszek pełen uroku

Taki prezent uciesz każdą panią domu. Niebanalny wzór i urocze wykończenia sprawią, że każda kobieta poczuje się w nim wyjątkowo. To świetny prezent na wiele okazji. U mnie znajdziesz wykrój w dwóch rozmiarach i wypunktowaną instrukcję etapów szycia.

Choinka przestrzenna 3D

To może być świetna zabawka w świątecznym klimacie. Podaruj dziecku choinkę, dołącz do niej ozdobne naklejki i daj dziecku radosc własnoręcznego dekorowania. Super zabawa gwarantowana! U mnie znajdziesz 2 modele choinek film z instrukcją szycia.

Bluza rozpinana

Jeśli lubisz obdarowywać bliskich ubraniami, możesz wyczarować świetną bluzę w ulubionym kolorze lub wzorze. Ten wykrój jest tak uniwersalny, że pasuje wszystkim i zapewnia wygodę.

Znajdziesz tu wykrój w rozmiarach 36-46

Czapki i szaliki

Jeśli masz ochotę podarować bliskim fajne czapki, kominy lub chustki pod szyję, to u mnie znajdziesz duży wybór szablonów na różne modele tych zimowo-jesiennych rzeczy. Znajdziesz tu szablony w 13 rozmiarach i filmy z instrukcją szycia do każdego modelu.

Skrzaty małe

Te skrzaty mogą być zarówno ozdobą jak i miłym dodatkiem do prezentów. Mogą być też fajnym sposobem na wręczanie pieniędzy lub drobnych upominków. Dołącz do skrzata worek ze swoim upominkiem i wręcz bliskiej osobie w ten ciekawy sposób. U mnie znajdziesz wykrój z instrukcją wykonania skrzata.

Skrzat duży stojący

Zaskocz bliskich własnoręcznie wykonanym skrzatem stojącym. Taki prezent ucieszy wiele osób. Udekoruje mieszkanie, doda świąteczny akcent i przez kilka lat będzie przypominać o Twoim wyjątkowym podarunku. U mnie znajdziesz wyjątkowy i szczegółowy kurs wykonania takiego skrzata z szablonami do pobrania.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *