Rozpocznij z nami przygodę (sz)życia

Witaj w gronie pasjonatów szycia.

To dopiero początek, ale możesz wystartować z nami w drogę pełną pozytywnych wrażeń, nowych umiejętności, kreatywnych pomysłów i ciekawych dzieł krawieckich.

W naszym gronie wszystko możesz robić spokojnie, swoim tempem i bez pośpiechu.

Krok po kroku przejdziesz etapy nauki i zdobędziesz potrzebną wiedzę.

Jeśli zdecydujesz się na naukę u nas, to odkryjesz, że wszystko jest możliwe

i uwierzysz w swoje szyciowe umiejętności.

Warunek jest tylko jeden – TWOJE CHĘCI i wiara w swoje możliwości.

Aby było łatwiej, poczytaj przewodnik po kursach,

które pozwolą Ci stopniowo i bez stresu przejść kolejne etapy nauki.

U nas znajdziesz kursy o różnym stopniu trudności:

Kursy na start:

To krótkie kursy w niskiej cenie, dzięki którym oswajasz się z maszyną, uczysz się technik szycia i rozwijasz swoje umiejętności. Nie ma tu krojenia materiału, zdejmowania miary, doboru tkaniny. Na tych kursach zdobywasz umiejętności , które przygotowują Cię do trudniejszych zadań w przyszłości. To dobry wstęp do dalszej nauki szycia.

KURSY TEMATYCZNE:

Każdy temat jest oddzielnym kursem, więc możesz zdecydować jaki wybierzesz  w zależności od swoich potrzeb i zainteresowań. Na wybranym  kursie szyjesz całą rzecz od początku do końca, zdobywasz wiele informacji i umiejętności w danym temacie. Czasami możesz wybrać materiał z którego szyjesz. Są to kursy o różnym stopniu zaawansowania, więc jeśli nie jesteś pewna swoich umiejętności warto wcześniej skonsultować się z nami i dopytać. Wspólnie wybierzemy najlepszy kurs dla Ciebie.

Po każdym kursie zabierasz ze sobą wykroje szytych rzeczy, 
więc możesz szybko powtórzyć w domu zdobyte umiejętności 
i przećwiczyć wszystkie zadania.

KURSY POLECANE NA POCZĄTEK PO PODSTAWACH SZYCIA:

KURSY NA START:

Eko torba – najlepszy kurs na początek. Poznajesz podstawowe szwy, uczysz się prostego szycia, panowania nad tkaniną i maszyną. Po kursie masz gotową torbę na zakupy – Twój pierwszy sukces krawiecki

Mucha, Tulipany, Worko-plecak light, Torba na zakupy – kursy świetne na początek. Nie ma tu zamków, skomplikowanych technik. Uczysz się prostego prowadzenia szwów, precyzyjnego szycia, planowania pracy. To świetna rozgrzewka przed trudniejszymi zadaniami i wiele możliwości wykorzystania zdobytej wiedzy.

Kosmetyczka, Poduszka, -to kolejny etap nauki. Uczysz się wszywania zamków, wykorzystywania akcesoriów pomocniczych, stopek maszynowych.

Czapka + komin – kurs, który wprowadzi Cię w świat dzianin i elastycznych materiałów. Poznasz sposoby na szycie tych trudnych materiałów na maszynie domowej bez użycia specjalistycznego sprzętu. Dobry wstęp przed szyciem ubrań z dzianiny.

Cerowanie spodni, Skracanie i podkładanie spodni,  – świetne kursy uczące praktycznych umiejętności, które możesz wykorzystać wielokrotnie naprawiając i przerabiając swoje ubrania.

KURSY TEMATYCZNE:

Poznajemy materiały, Szablony i wykroje – to bezcenne kursy, dzięki którym, już na początku otworzysz sobie drogę do lepszego zrozumienia krawieckiego świata. Poznasz na nich ważne krawieckie słowa, oznaczenia, symbole. Dowiesz się ważnych informacji na temat materiałów i nie zbłądzisz podczas zakupów w sklepach z tkaninami. Te kursy to solidna podstawa, bez której trudno Ci będzie poruszać się w krawieckim świecie.

Sukienka z dzianiny, Legginsy – najlepsze kursy na początek przygody szycia ubrań. Te proste modele wykorzystasz na wiele sposobów i zapełnisz swoją szafę swoimi pierwszymi, własnoręcznie uszytymi ciuszkami. Sukces gwarantowany! Nie ma tu trudnych i skomplikowanych zadań, a efekt końcowy zaskoczy nie tylko Ciebie.

Bluza ze ściągaczami, Spódnica tuba, Mama szyje – to kolejny etap nauki szycia ubrań z dzianiny. Łącząc informacje zdobyte na wcześniejszych kursach, możesz już tworzyć sporo ubrań dla siebie i bliskich. Na tym etapie już na pewno uwierzysz w soje umiejętności.

 Bluza z zamkiem i kapturem, Spodnie dresowe z lampasami, Spódnica dresowa z lampasami, Bluza dresowa do kompletu, Kardigan z dzianiny, T-shirt, Bokserki męskie – to odpowiednie kursy na kolejne etapy nauki. Na tych kursach jest już więcej technik szycia, trudniejsze zadania i bardziej wymagające materiały. Jeśli solidnie uczysz się po kursach w domu, ćwiczysz i wykorzystujesz zdobyte wcześniej umiejętności, to na kursie uszyjesz trudniejsze modele bez problemu.

Fartuszek kuchenny, Nerka,  Wdzianko- płaszczyk, Worko-plecak extra – te kursy zawierają dużą dawkę technik szycia, detale wymagające skupienia i staranności. Zdobyta wiedza pozwoli Ci tworzyć wiele ciekawych ubrań i zrozumieć zawiłe techniki szycia. Jeśli dotrzesz do tego etapu to znak, że z łatwością możesz już szyć ubrania, ozdoby i wiele upatrzonych i wymarzonych dzieł krawieckich.

Spódnica z koła/półkola na podszewce,  Bomberka jeansowa,  Kurs szycia bielizny ( figi damskie)– te kursy to kolejny etap nauki na wyższym poziomie. Zaczynasz poznawać wykańczanie ubrań podszewką, korzystać z własnoręcznie tworzonych szablonów, poznajesz kolejne techniki krawiecki i doskonalisz zdobyte umiejętności.

Kurs techniczny- nauka detali – to kurs dla ambitnych pasjonatów szycia, którzy są szyć i wykańczać swoje ubrania na wysokim poziomie. Tu skupiamy się na nauce szycie precyzyjnych detali i wykończeń. Dzięki umiejętnościom zdobytym na tym kursie, możesz wyczarować większość wymarzonych ubrań, ozdób, zabawek.

Jeśli masz wątpliwości jaki kurs wybrać, zadzwoń. 

Razem wybierzemy najlepszy kurs dla Ciebie.

Tutaj znajdziesz informacje na temat opłat i rezerwacji:

Dane do przelewu<<

Warunki rezerwacji<<

Zapisy:

506 490 464

skontaktuj się przez facebook

Eko torba

bomberka jeansowa
Worko-plecak extra
Spódnica dresowa z lampasami

Eko-torba

Worko – plecak light
Spódnica z koła na podszewce
Kardigan z dzianiny
Ozdoby świąteczne
Fartuszek pełen detali
Fartuszek
Kardigan z dzianiny
Pokrowiec na maszynę
Muszka
worko – plecak

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *